Seksa lelle – cik ideāla viņa ir kā sieviete?

Galvenie leļļu lietotāji ir pieauguši vīrieši, kuri kādu iemeslu dēļ ir atņemti iespējas kontaktēties ar īstām – dzīvām – sievietēm. Daži vīrieši apzināti dod priekšroku seksam ar īpašām lellēm vai izmantojot masturbatorus. Tam ir savas priekšrocības: seksa lelles pilnībā atkārto reālas sievietes anatomiju, bet ar tām ir daudz vienkāršāk.

Mākslīgās meitenes arī ir dažādas: brunetes, blondīnes…

Leļļu dažādība cieši saistīta ar izstrādājuma sarežģītību un attiecīgi cenu. Apskatīsim, kādas intīmām baudām paredzētas lelles jūs varat iegādāties mūsu interneta veikalā.

  • Realistiskas lelles. Dažkārt tās sauc arī par japāņu lellēm precīzās līdzības dēļ. Šķiet, ka viņa pēc mirkļa atdzīvosies… Tās ir visdārgākās seksa leļļu šķirnes. Real doll skaistules ir aprīkotas ar elastīgu silikonu vai inovatīvu kiberādu. To mati ir zīdaini pieskaroties, krūtis līdzīgas īstas sievietes piena dziedzeriem. Realistiskās dāmas var uzņemt jebkuru pozu. Izstrādājumiem ir augsts izturības līmenis, tāpēc tie var tikt izmantoti pat visizsmalcinātākajā seksā. Visdārgākie modeļi var sazināties ar savu īpašnieku – izteikt vārdos mīlestību un apbrīnu savam partnerim.
  • Pilna izmēra gumijas lelles. Maksimāli imitē īstas sievietes anatomiju. Daudzos modeļos ir vibrācijas funkcija. Gumijas lelles pieder pie vidējās cenu kategorijas.
  • Piepūšamās gumijas lelles. Katrai ir trīs “strādājošas” atveres, tāpēc tās var izmantot vaginālajam, anālajam un orālajam seksam. Šādi izstrādājumi ir bezšuvju, tādēļ rada īstas sievietes ilūziju intīmā tuvumā. Ir visdemokrātiskākā cena. Ievērojams plus ir to kompaktais izmērs. Aiznicināja – sapludināja un aizslēpa tālāk. Bet ir arī mīnuss – pirms lietošanas izstrādājumu ir jāpiepilda. Tas nav visromantiskākais ievads.

Kā izvēlēties seksa lelli: priekšrocības un trūkumi

Protams, labākās seksa lelles ir tās, kas maksā kā vietējais automobilis. Tām gandrīz nav trūkumu, kas raksturīgi dzīvām sievietēm. Ar cenas krišanos samazinās arī realizma līmenis. Bet tas netraucē īpašniekam tās izmantot saskaņā ar galvenajām funkcijām.

Par izvēli: visu mākslīgo leļļu pircēji var izvēlēties tipāžu, kas viņus uzbudina. Intīmiem brīžiem tiek piedāvātas seksa lelles ar lielām un mazām krūtīm, brunetes un blondīnes, ar jūsu iecienītāko acu krāsu, lūpu vai ausu formu, ar skolnieces vai vampīra sievietes seju.

Nemāci mācīto! Kā tomēr izmantot piepūšamo sievieti?

Realistiskas lelles sver tikpat daudz, cik īstas sievietes. Bet pilna izmēra un piepūšamās gumijas lelles – ievērojami vieglākas. Tas jāņem vērā intīmajā ekspluatācijā. Pēc seksa dāmu obligāti jāaizved uz dušu.

Seksa lelli jūs varat iegādāties mūsu interneta veikalā. Starp citu, lētas gumijas leļļu modeļi – lieliska dāvana cilvēkam ar humora izjūtu.

Leave a comment