Īsais rotaļlietu un intīmo aksesuāru nosaukumu vārdnīca

Iesācējiem var būt ļoti grūti izprast visas erotisko rotaļlietu un atribūtu veidus. Mēs saprotam šīs grūtības, tāpēc nolēmām izveidot nelielu vārdnīcu par visām kategorijām un seksa rotaļlietu, BDSM aksesuāru un intīmās kosmētikas veidiem, kas ir mūsu katalogā.
Sieviešu seksa rotaļlietas

Vibrators-trusītis ir vibrators, kura galvenā funkcija ir dubultā stimulācija. Rotaļlieta ir aprīkota ar papildu klitorālo izciļņu, tas nozīmē, ka rotaļlieta stimulēs gan maksti, gan klitoru. Tas ir diezgan spēcīgs klitorālais-vaginālais efekts. Izciļņš var būt vienkārši izstieptas formas bez detaļām vai, piemēram, dzīvnieku formā: trusīša, delfīna, tauriņa.

Rotators ir rotaļlieta, kas veic rotācijas kustības, izmantojot speciālu mehānismu ar magnētiskajām lodītēm rotaļlietas kātā. Rotēt var gan rotaļlietas galva, gan tās kāts. Rotatori var būt gan anālie, gan vaginālie.

Pulsators ir ierīce, kas imitē frikcijas. Rotaļlieta veic atkārtotas tālākas un tuvākas kustības, stumjot uz priekšu un atpakaļ. Lieliska izvēle tiem, kas vēlas reālistiskas sajūtas.

Burvju nūjiņa, jeb Magic Wand, ir liels vibromasāžieris, kas sākotnēji tika izdomāts mugurai un kakla apkaklei. To bieži izmanto kā rotaļlietu klitora stimulācijai, jo tā vibrācijas ir ļoti spēcīgas un dziļas. “Wand” ārēji atgādina mikrofonu: rotaļlietām ir liela galva un garš rokturis.

Dildo – mākslīgais dzimumloceklis, var būt papildus aprīkots ar sēklinieku, piesūcekni un reljefu venām un galviņai. Visbiežāk šādas ierīces izgatavo no silikona vai kiberādas, bet populāras ir arī želejas un PVC modeļi. Dildo var būt gan anālais, gan vaginālais, rotaļlieta var būt reālistiska vai fantāzijas forma.

Vibro ola – maza seksa rotaļlieta apaļas formas, kas atgādina olu. Parasti tiek izmantota vaginālai stimulācijai, bet dažreiz vibro olai ir īpašs “astes”, kas papildus iedarbojas uz klitoru.

Vibro tauriņš – fantāzijas rotaļlieta tauriņa formā klitora un vulvas stimulācijai, dažreiz ir papildu elastīgas stiprinājumi gurniem vai stiprinājums pie apakšbiksītēm. Var izmantot gan solo, gan ar partneri.

Vakuuma-viļņu klitora stimulators – ierīce ar īpašu vakuuma-viļņu stimulāciju. To sauc par bezkontakta, jo tas neietekmē klitoru mehāniski ar ciešu pieskaršanos. Klitoru maigi stimulē ar spiediena viļņiem “deguntiņā” rotaļlietā.

Vaginālās bumbiņas (Kegela masieris) – ierīce intīmo muskuļu treniņiem, var būt papildus aprīkota ar vibrāciju, pulsāciju vai elektrisko moduli. Ierīce var būt izgatavota gan kā parastas bumbiņas uz savienojuma, gan bez tā.

G punkta stimulators – ierīce iekšējai stimulācijai, tās īpatnība slēpjas uz augšu saliektā formā, kas ļauj masēt G punktu. Var būt gan vienkārši dildo, gan vibrators.

Reālistiks – rotaļlieta, kas pilnībā atkārto dzimumlocekļa formu, tiek izmantota maksts, vulvas un klitora stimulācijai. Var būt papildināta ar dažādām funkcijām (vibrācija, rotācija, elektrostimulācija, sasilšana utt.). Izgatavota no dažādiem materiāliem: no lateksa līdz silikonam.

Vibropule – maza izstiepta vibratora forma, kas ārēji atgādina lodi, parasti ir ļoti spēcīga un precīza vibrācija, paredzēta klitora stimulācijai.

Leave a comment